Minnesota Department of Human Services Refugee Resettlement Program

Офіс програм переселення співпрацює з федеральними, державними та місцевими партнерами, щоб допомогти сім’ям створити добробут і зробити свій внесок у зміцнення Міннесоти. Він надає послуги, що фінансуються з федерального бюджету, через регіональні мережі переселення. Ці мережі надають різноманітні мовні та культурні узгоджені послуги з підходом до всієї сім’ї для людей під гуманітарним захистом, які перебувають у США менше п’яти років. Регіональні мережі переселення надають підтримку:
– Окремим особам і родинам для вирішення нагальних потреб
– Для працевлаштування, підтримки на початковому періоді працевлаштування та кар’єрного зростання.
– Для довгострокового керівництва та навчання для досягнення академічних або кар’єрних цілей.
– Для пристосування до життя в Америці через безкоштовні уроки про те, як користуватися громадським транспортом, як допомогти дітям підготуватися до коледжу та багато інших тем.
– З недорогою юридичною допомогою та заявами на зміну статусу для отримання постійного місця проживання та громадянства. У кожному регіоні є єдині центри, але всі мережеві агентства можуть надати допомогу та встановити зв’язки, необхідні для добробуту. Контактні адреси вказані в Refugee Resettlement Network Agency Contact List.

Department of Human Services provides guidance about Ukrainian humanitarian parolees’ eligibility for cash, food, and child care benefits:

Food and cash assistance

Люди, які в’їхали до Сполучених Штатів під гуманітарним захистом, можуть мати право на харчову або грошову допомогу, доступну для жителів з низькими доходами. Заяви можна подавати через  local county human services agency, at MNbenefits, або через будь-яке агентство в Refugee Resettlement Network Agency Contact List. Грошова допомога біженцям може надаватися неодруженим або одруженим особам без дітей протягом восьми місяців після дати прибуття особи до Сполучених Штатів або дати надання особі відповідного статусу. Щоб отримати додаткову інформацію, зв’яжіться з наведеними нижче агентствами мережі переселення.

*Minnesota Council of Churches (MCC) – Minneapolis – 612.230.3216 612-230-3225, for residents of Anoka County, Carver County, Hennepin County or Scott County.
*Lutheran Social Services Of Minnesota – Minneapolis – 612.879.5260
*Arrive Ministries – Richfield – 612.798.4332
*International Institute of Minnesota – St. Paul – 651.647.0191 ext. 328, for residents of Ramsey County, Washington County or Dakota County.
*Migration & Refugee Services – St. Paul – 651.647.3117
*Diocese of Winona Catholic Charities – Rochester – 507.287.2047 x22
*Lutheran Social Services Of Minnesota – St. Cloud – 320.251.7700

CAPI (3702 East Lake Street, Minneapolis, MN 55406
612.721.0122) надає такі послуги, як:
Підтримка здоров’я
Податкова допомога
Державні соціальні програми
WIC/SNAP/інші програми харчової підтримки
Програми працевлаштування та навчання

*Catholic Charities, 507-287-2047 ext. 35, for residents of Olmsted County.

Подайте заявку на ці програми пільг at MNbenefits:

Харчова допомога (SNAP)
SNAP допомагає жителям Міннесота отримати необхідну їжу. Ви отримаєте картку EBT, яку можна використовувати як дебетову для покупки продуктів у більшості магазинів і на фермерських ринках.

Програми грошової допомоги
Грошова допомога допомагає людям задовольняти їх основні потреби, поки вони не зможуть утримувати себе. Ви отримаєте картку EBT, яку можна використовувати як дебетову картку. Ось найбільш поширені касові програми:

  • Програма диверсійної роботи (DWP)
  • Загальна допомога (GA)
  • Програма сімейних інвестицій MN (MFIP)
  • Додаткова допомога MN (MSA)
  • Грошова допомога біженцям (RCA)

Екстренна допомога
Екстрена допомога допомагає виплатити житло, наприклад, прострочену орендну плату, щоб зупинити виселення або стягнення. Також його можна використовувати для комунальних послуг, коли є загроза відключення.

Житлова підтримка (GRH)
Програма підтримки житла раніше називалася груповим житловим житлом. Програма допомагає пенсіонерам та дорослим з інвалідністю оплачувати витрати на житло. Це допомагає запобігти тому, щоб люди жили в установах або стали бездомними.

Допомога по догляду за дитиною
Допомога по догляду за дітьми допомагає сім’ям оплачувати денний догляд за дитиною, щоб батьки могли працевлаштуватися або отримати освіту. Це для дітей від 12 років і молодше. Для отримання додаткової інформації див. mn.gov/dhs/child-care.

Return to/ Повернутися до:
MN Refugee Portal | Documents | Medical | Education