Веб-сайт Українсько-Американського громадського центру – це інформаційний ресурс для новоприбулих. Ласкаво просимо до Міннесоти!

Український центр розширив свої послуги. Наша команда тепер зможе надавати більшу допомогу всім новоприбулим. Ми готові допомогати адаптуватися до життя в Міннесотіта та вітати всіх у нашій громаді.
Email: [email protected]
Тел: 612.379.1956

The Ukrainian Center has expanded its services. Our team will now be able to provide greater assistance to newly arrived Ukrainians. We look forward to helping you adapt to life in Minnesota, and welcoming you into our community. Please contact us:
Email: [email protected]
Phone: 612.379.1956


Усі наші оновлення та анонси ми розміщуємо у нашій групі/Facebook group: Ukrainian Refugee Services UACC MN. Будь ласка, приєднуйтесь до нас. Please join our Facebook group where we post our announcements and updates regularly.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб отримувати регулярні оновлення щодо нових федеральних оголошень і змін, а також подій в Українському центрі, зареєструйтеся тут, https://forms.gle/q5bAn8oFxuSPP5Bf9, щоб отримувати інформаційний бюлетень. You can also sign up for our newsletter here.

Документ КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ БІЖЕНЦІВ У МІННЕСОТІ містить відповіді на більшість ваших запитань і розміщений на сайті Українського центру uaccmn.org/refugee-resources.


The federal benefits are accessible in Minnesota via one of the following agencies (call or email to start the process)
Ці федеральні пільги доступні в Міннесоті через одне з таких агентств (зателефонуйте або напишіть електронною поштою, щоб почати процес):

Resources for Living in the U.S./Ресурси для життя в США

Begin planning your stay in the U.S. after arrival./Почніть планувати своє перебування в США після прибуття


Українсько-американський громадський центр є неприбутковою організацією 501(c)(3), місією якої є популяризація, збереження та поширення української спадщини, традицій, історії та культури шляхом об’єднання українців Америки та ширшої спільноти. Ось наша сторінка у Facebook і наш календар подій.